Tanári állások

Keresünk  kreatív, diákcentrikus, angolul jól beszélő kémia/fizika/biológia szakos óraadó tanárokat. Imádod a kihívásokat? Szívesen tanítanál szaktárgyat óraadóként angol nyelven, nemzetközi környezetben, versenyképes fizetésért? Ha igen, keress minket! Hosszú távú közös munkára keressük új kollégáinkat.

Ha nem vagy szaktanár, de a fenti tárgyakat közül bármelyik a szenvedélyed, és közel áll hozzád a gondolat, hogy átadd a tudásod, a te jelentkezésedet is várjuk!

Jelentkezés önéletrajzzal: mezei.dora@converzum.hu

Szenvedélyed a tanítás, szívesen használsz kreatív ötleteket a nyelvórákon? Jelentkezz hozzánk nyelvtanárnak!

🇷🇺 Orosztanárt keresünk Budapestre!

  • nagy óraszámú tanfolyamokról van szó,
  • 330, 360, illetve 600 tanóra;
  • heti 25 óra/mindegyik tanfolyamnál;
  • csak diplomás nyelvtanároknak;
  • tudj felkészíteni B2 és vagy C1 szintre!

Ezen kívül folyamatosan keresünk, elsősorban angol 🇬🇧, német 🇩🇪,  svéd 🇸🇪 és magyar mint idegen nyelv 🇭🇺 szakos tanárokat Budapestre.

  • Nem kell vállalkozónak lenned, megbízási szerződéssel is dolgozhatsz.
  • Havonta kapsz kiszámítható fizetést.
  • Tanítási tapasztalatot és gyakorlatot szerzel.
  • Sokféle tanfolyam és egyéb izgalmas feladat vár.
  • Rugalmas lesz az időbeosztásod.
  • Segítünk szakmai fejlődésedben.
  • Részt vehetsz módszertani képzéseken.
  • Könyvtár és szakmai anyagok teszik könnyebbé a munkádat.
  • Szakmai és adminisztratív támogatást nyújtunk.

💙 A Converzum – a nyelvi közösségi tér 25 éves tapasztalattal rendelkezik a lakossági és céges felnőttnyelvoktatás területén.

Légy Te is egy igényes és kreatív csapat tagja!
📧 Önéletrajzodat a következő címre várjuk: tanar.felvetel@converzum.hu

Are you a native speaker?
Are you interested in teaching languages?

If you also have a degree or certificate in teaching, or if you are currently doing a teacher training course send us your CV. We can offer you a part-time or full-time teaching job.

Send your application to: tanar.felvetel@converzum.hu

If you don’t have a degree or certificate yet, but you like challenges, send us your CV and join our part-time or full-time language teaching methodology course.

Send your application to: forster.anita@converzum.hu

Irodai állások

Ügyfélszolgálati és oktatásszervezői munkatárs főállású munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Képzésekkel kapcsolatos teljes körű adminisztráció,
  • Képzésekkel kapcsolatos pénzügyek kezelése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és tanárokkal,
  • Online ügyviteli rendszer kezelése, egyéb adatkezelés.

 Téged keresünk, ha:

  • szívesen beszélgetsz emberekkel és jólesik, ha segíthetsz nekik megtalálni a megoldást a problémáikra,
  • igényes vagy a munkádra, fontos számodra, hogy pontosan dolgozz, adminisztrálj;
  • rugalmasan, kreatívan gondolkodsz;
  • lehet rád számítani, megbízható, gyors, alapos és lojális vagy;
  • beszélsz minimum középfokú nyelvvizsga szinten, aktívan angolul;
  • tudsz, akarsz, szeretsz önállóan dolgozni;
  • nem okoz számodra gondot számítógépen dolgozni; új, online rendszereket megtanulni.

 Minket keresel, ha:

  • fontos, hogy odafigyeljenek rád és értékeljék a munkádat;
  • jó minőségű szolgáltatást szeretnél képviselni;
  • szívesen veszel részt egy igazi közösségi tér életében;
  • pörgős, változatos munkára vágysz;
  • örülsz, ha olyan kollégákkal dolgozhatsz, akikre mindig számíthatsz.

Motivációs leveledet, önéletrajzodat és fizetési igényedet a következő e-mail címre várjuk:

kiss.edo@converzum.hu

Ügyeletes

Feladatok:

  • épület nyitása-zárása
  • postázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • beérkező ügyfelek/diákok fogadása és útbaigazítása
  • napi szintű takarítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • pontosság, precizitás
  • megbízhatóság
  • kulturált megjelenés

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus csapat, barátságos légkör
  • kellemes munkakörnyezet
  • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével  az office@converzum.hu email címre.